Жаналықтар

Жоғары білім беру ұжымы: Қазақстан педагогтарға көмек көрсетуде бүкіл әлем бойынша алдыңғы қатарда

Назарбаев Университетінің Жоғары білім беру мектебінің негізін салушы Анна Коэнмиллерді қоса алғанда    негізін салушылардың бірнеше мүшесі, Жоғары білім беру ұжымы өз қызметін онлайн-оқуға көшкен оқытушыларды қолдаудан бастады. Қазіргі уақытта Ұжымда 99-дан астам елдің 24 000-нан астам мүшесі және Қазақстаннан жүзден астам мүше бар.

Университет қажеттіліктеріне жауап бере отырып, Коэнмиллер алдымен онлайн-оқытуға қалай көшу керектігі туралы қысқа мақала жазды, содан кейін Ұжым құрғанға дейін НУ-дың инновациялық оқу орталығымен  өз жұмыстарындағы идеяны біріктіре отырып,. онлайн-оқыту бойынша практикалық кеңестері бар құжат жасады. Құрама Штаттарда  Джон Бруммен бірлесе және халықаралық деңгейде жұмыс істей отырып, Ұжым бүкіл әлемде жоғары білім беруде болып жатқан негізгі өзгерістерді талқылауға арналған  кеңістік ұсынады.

Коэнмиллердің жұмысы қазіргі уақытта барлық пәндер мен халықаралық арналар бойынша кеңестер мен ресурстарды алу үшін жарияланып, ілгерілеуде. Мысалы, нәтижелік ресурстар жиынтығы болашақ жоғары білім беру үшін ұжымдық қолдау мен идеяларды НУ-да және халықаралық деңгейде, мысалы, әлеуметтану мен білім берудің жинақталған мұрағаттарында ілгерілетеді.