Жаналықтар

НУ ЖББМ постдокторанты Сколково қаласында өтетін “Остров 10-22” қарқынды тренингіне қатысуда

Лаура Карабасова, Жоғары білім беру мектебінің постдокторанты, Мәскеудегі Сколково ғылым және технологиялар институтында өтетін "Остров 10-22" қарқынды тренингіне қатысып жатыр (өткізу күні: 2019 жылдың 10-22 шілдесі) . Лаура алдын ала тестілеуден сәтті өтіп, Қазақстанның атынан білім беру саласындағы 10 көшбасшы тұратын командаға қосылды.

"Остров" қарқынды тренингі-бұл цифрлық экономика үшін мамандарды даярлау жүйесіндегі өзгерістерді жүзеге асыру үшін университеттер командаларын құру және дамыту мақсаты болып табылатын жоғары білім көшбасшыларының іс-шарасы.

Оқыту бағдарламасы зертханалар, семинарлар, мастер-кластар, клубтар, концептуалды дәрістер және әр қатысушының жеке көрінісіне негізделген топтағы жұмыс сияқты түрлі іс-шараларды қамтиды.

Тренинг аяқталғаннан кейін қатысушылар өздерінің университеттерін дамыту және жеке дамуы үшін қажетті білім, дағды мен қолдауға ие болады.