Зерттеу жаналықтары

Бұқаралық мәдениет нормативінің өзгеретін идеалдарын зерттеу

«Dialogue: The Interdisciplinary Journal of Popular Culture and Pedagogy» журналының бас редакторы ретінде Доктор Анна Коэнмиллер «Қозғалыстағы дене: бейнелерді, дәстүрлерді және оқытуды қайта ойлау»журналының соңғы шығарылымын жариялады.

«Dialogue»  9 жыл әрекетінде онда халықаралық редакциялық команда жұмыс істейді, оған Жоғары білім беру мектебінен екі оқытушы кіреді: шығарушы редакторлар ретінде Мириам Шиала және Роберт Гордин  және креативті директор ретінде Дуглас Коэнмиллер. Шығарылым маңызды мәдени күтулермен және әдеби, музыкалық, визуалды, мәтіндік және цифрлық ұғыммен байланысты педагогикалық практикадан құралған сегіз мақаладан тұрады. Доктор Коэнмиллердің өз редакциялық мақаласында: «Көрермен мен ғалымдар ретінде біз бұқаралық мәдениеттің өзгермелі идеалдарында үйренуге мүмкіндігіміз бар...Біз көріп отырғанымыздай, біз бастан кешкенімізде және біз білетініміздей - мұның бәрі бұқаралық мәдениет пен педагогикадағы нормативті дауларға арналған құралдарды қамтамасыз етеді.”
Толық шығарылымды мына жерден жүктеуге болады: http://journaldialogue.org/volume-7-issue-1/