Тоғжан Оспанова

Specializations:
Higher education

Білімі

Халықаралық және европалық құқық саласындағы MA, Вильнюс Университеті, 2017 ж.

Халықаралық құқық Бакалавры, Тараз мемлекеттік университеті, 2015 ж.

Еңбек қызметі

Тоғжан Қосымша білім беру Департаментінің маманы.

Назарбаев Университетінің Жоғары білім беру мектебінде жұмыс істер алдында Вильнюстегі Қазақстан Республикасының Литва Республикасындағы Елшілігі консулының көмекшісі болып жұмыс істеді.

2015 жылы Тоғжан Литва Республикасының Білім және ғылым министрлігінің Халықаралық стипендиясын және Вильнюс университетінде халықаралық және еуропалық құқық магистрі дәрежесін алды.

Ол біліктілікті арттыру бағдарламаларын әзірлеуге және үйлестіруге жауап береді, серіктестермен, сарапшылармен, оқытушылармен, сондай-ақ біліктілікті арттыру курстарының тыңдаушыларымен және қатысушыларымен хат алмасуды жүзеге асырады. Тоғжан Департамент жүзеге асыратын жобаларға материалдық-техникалық, әкімшіліктік және үйлестіруші қолдау көрсетумен айналысады және курстарға қатысты барлық мәселелер бойынша кеңестер береді.

Біліктілікті арттыру бағдарламалары:

Мемлекеттік денсаулық сақтау мекемелерінің біліктілікті арттыру бағдарламасы (2017 жыл