Филипп Монтгомери

Specializations:
Higher education

Білімі:

MEd, 2014, Білім беру саясаты салсындағы зерттеулер, Иллинойс Университеті, Урбана-Шампейн, АҚШ.

CELTA сертификаты, 2012, Кембридж университетінің  халықаралық емтихандар Орталығы.

ЖББМ оқытатын пәндер::

EDUC507 Академиялық ағылшын тілі III (2017 ж. күзгісеместр)

EDUC502 Зерттеуге арналған академиялық ағылшын тілі (2017 ж. күзгісеместр)

EDUC590 Докторанттарға арналған академиялық жазу (2017 ж.күзгісеместр)

EDUC506 Академиялық ағылшын тілі II (2017 ж.көктемгісеместр)

EDUC511 Білім беру саласындағы кәсіпқой мамандарға арналған ілгеріленген ағылшын тілі II (2017 ж.көктемгісеместр)

EDUC505 Академиялық ағылшын тілі I (2016 ж.күзгісеместр)

EDUC510 Білім беру саласындағы кәсіпқой мамандарға арналған ілгеріленген ағылшын тілі II (2016 ж.көктемгісеместр)

EDUC503 Диссертация жазуға арналған ағылшын тілі  (2016 ж. жазғысеместр)

Ғылыми мамандануының тақырыптық бағыттары:

Жоғары білім беру

Көптілді білім беру және тіл саясаты

Білім берудегі басқа да тоғыспалы мәселелер

Зерттеу тақырыпшалары:

Мектепке дейінгі білім беру: ерте сауаттылық

Мектептегі білім беру:оқу жоспарының мәселелері, оқу үдерісі, бағалау, көшбасшылық, мұғалімнің сәйкестігі

Жоғары білім беру: зерттеу әлеуеті,интернационалдандыру, көшбасшылық, оқыту мен үйрету.

Инклюзивті білім беру: инклюзивтілік және оқыту

Көптілді білім беру және тіл саясаты: ағылшын тілі оқыту құралы ретінде, тілді үйрету

Тоғыспалы мәселелер: жұмысқа орналасу және ауысу мүмкіндіктері, академиялық хат, технология.

Ғылыми мамандануының географиялық аймақтары (елдер): Қазақстан

Конференция презентациялары

Conference presentations

Montgomery, D. P. (2015, April). Did you read my new post? Improving autonomy, English and engagement through class blogs. Paper presented at International Conference, Building Cultural Bridges: Integrating Language, Linguistics, Literature, Translation, Journalism, Economics and Business into Education (ICBCB), Suleyman Demirel University, Kaskelen, Kazakhstan. ICBCB. Retrieved from: [LINK] TEACHING AND LEARNING, TECHNOLOGY. KAZAKHSTAN.

Montgomery, D. P. (2016, April). Leading students: Creating a student-run peer reviewed journal. Paper presented at ICBCB, Ataturk-Alatoo University, Bishkek, Kyrgyzstan. [LINK] HIGHER EDUCATION, TEACHING AND LEARNING, RESEARCH CAPACITY, LEADERSHIP. KAZAKHSTAN.

Montgomery, D. P. (2016, September). Assessment of learning outcomes in academic writing. Conference presentation at Pedagogical Measurement: Best Practice and Development Prospects. Astana, Kazakhstan. [LINK] HIGHER EDUCATION, TEACHING AND LEARNING, INTERNATIONALIZATION. KAZAKHSTAN.

Montgomery, D. P. (2016, October). Educational leadership and language learning on Slack. Paper presented at the Online Language Learning Research Network (OLLReN) conference, online. [LINK] RESEARCH CAPACITY, TEACHING AND LEARNING. KAZAKHSTAN.

Montgomery, D. P., CohenMiller, A. S., Kozhabayeva, K. R., Orynbassarova, D. M. (2017, May). Developing student research competence through a peer reviewed journal. Paper presented at 2nd Annual Conference on Academic Integrity, Astana, Kazakhstan. [LINK] RESEARCH CAPACITY, TEACHING AND LEARNING, HIGHER EDUCATION, EMPLOYABILITY AND TRANSITION. KAZAKHSTAN.

Goodman, B. A., Montgomery, D. P. (2017, June). Building genre knowledge in multilingual contexts: The case of a Kazakhstani University. Paper presented at the European Association of Teaching Academic Writing Conference, Royal Holloway University, London. [LINK] TEACHING AND LEARNING, EMI, LANGUAGE INSTRUCTION, ACADEMIC WRITING, EMPLOYABILITY AND TRANSITION. KAZAKHSTAN.