Каратабанов Руслан Адилханович

Каратабанов Руслан Адилханович
Позиция:
Біліктілікті арттыру бағдарламалары бойынша аға менеджер
Жұмыс телефоны:
Specializations:
School education

Академиялық дәреже - 6М060900 «География» мамандығы бойынша жаратылыстану ғылымдарының магистрі

Білімі жоғары

• 2017-2020 жж. -Н. Гумилев ат. Еуразия ұлттық университетінің 6D060900 «География» мамандығы бойынша докторантурасы
  • 2011-2013 жж. – Л.Н. Гумилев ат. Еуразия ұлттық университетінің 6М060900 «География» мамандығы бойынша магистратурасы, 6М060900 «География» мамандығы бойынша жаратылыстану ғылымдарының магистрі
  • 1993-1997 жж. – Абай ат. Алматы мемлекеттік университеті, “география-туризм” мамандығы, «география пәнінің оқытушысы және туристік-өлкетану жұмысының әдіскері» біліктілігі

Жалпы еңбек өтілі

• 2020 ж. - Назарбаев Университеті Жоғары білім беру мектебінің біліктілікті арттыру бағдарламалар жөніндегі аға менеджері
  • 2019 ж. – Назарбаев Университеті Жоғары білім беру мектебінің Қосымша білім беру департаментінің аға менеджері
  • 2013-2017 жж – “Назарбаев Зияткерлік мектептері” ДБбҰ “Білім беру орталығы” филиалының талдау және зерттеу бөлімінің бастығы, “География” және “Қазіргі әлемдегі Қазақстан” пәндерінің координаторы
  • 2017 ж – “Алматыкітап” баспасының редакторы;
  • 2011-2013 жж. – Нұр-Сұлтан қ. Назарбаев Зияткерлік мектебінде (IB) география пәнінің мұғалімі (деңгейі - эксперт).
  • 2004-2013 жж. – Л.Н. Гумилев ат Еуразия ұлттық университетінің аға оқытушысы
  • 1997-2003 жж – Абай ат. Қазақ ұлттық педагогика университетінің аға оқытушысы.
  • Біліктілікті арттыру
  • 2016 ж ақпан Білім беру бағдарламасын әзірлеу теориясы, Тим Оут семинары, БбБО, Нұр-Сұлтан.
  • 2016 ж., ақпан Куррикулум әзірлеу семинары, SLO бірлесе, Netherlands Institute for curriculum development, БбБО, Нұр-Сұлтан.
  • 2015 ж., ақпан «Curriculum Review training» семинары, БбБО, Нұр-Сұлтан.
  • 2015 ж., қаңтар «Curriculum implementation monitoring workshop» семинары, БбБО, Нұр-Сұлтан.
  • 2014 ж, желтоқсан. «Design thinking: how to raise innovators of future» курсы, АҚШ, Калифорния.
  • 2014 ж, қараша. «Development of Integrated Educational Programme. Subject Programme for Geography. Secondary and High School» курсы, КХЕК, БбБО бірлесе, Нұр-Сұлтан.
  • 2014 ж, қараша. «Development of Integrated Educational Programme. Course Plan for Geography. Secondary and High School» курсы, КХЕК, БбБО бірлесе, Нұр-Сұлтан.
  • 2014 ж, қараша. «Development of Integrated Educational Programme. Subject Programme for Kazakhstan in the modern world. High School» курсы, КХЕК, БбБО бірлесе, Нұр-Сұлтан.
  • 2014 ж, қараша. «Development of Integrated Educational Programme. Course Plan for Kazakhstan in the modern world. High School» курсы, КХЕК, БбБО бірлесе, Нұр-Сұлтан.
  • 2014 ж, қыркүйек-қазан. «Textbook quality assurance review training» курсы, КХЕК, БбБО бірлесе, Нұр-Сұлтан.
  • 2014 ж, қаңтар. «Professional Development workshop on the methodology of the Curriculum Review Process» курсы, КХЕК, БбБО бірлесе, Нұр-Сұлтан.
  • 2013 ж, қараша. Курс «Trainer's Program of European Trainers School», “Московская бизнес-школа» БбБО бірлесе, Нұр-Сұлтан.

Қосымша деректер:

«География» пәнінің жаңартылған мазмұн бойынша республиканың орта мектептеріне арналған типтік оқу бағдарламасының авторларының бірі.

7,8,9,10 сыныптарға арналған «География» оқулықтарының авторы («Алматыкітап баспасы»).