Оқиғалар

ЗЕРТТЕУ СЕМИНАРЛАРЫНЫҢ ТОПТАМАСЫ / Наурыз

14 наурыз, 13:00, C3 блогы, 3034-дәрісхана

Презентация: Орталық Азияда көшбасшы әйелдерді ілгерілеуге не кедергі жасайды: Қазақстанда және Қырғызстанда мемлекеттік секторды (мемлекеттік қызметті және жоғары білім беруді) талдаудан алынған сабақтар.

Бұл презентацияда мен мемлекеттік қызметте және жоғары білім беру саласында басшы лауазымдарына қол жеткізу жолында көшбасшы әйелдер тап болатын кедергілер мен мүмкіндіктерді талдау үшін Қазақстан мен Қырғызстанның деректері пайдаланылған үш зерттеудің нәтижелеріне шолу жасаймын. Презентацияда әйелдердің мансаптық баспалдақпен ілгерілеу кезеңдерін және олардың басшы лауазымдарындағы тәжірибесін түсіндіретін қолда бар теорияларға шолу ұсынылады. Бұнда сондай-ақ қолда бар теориялармен келісілген қорытындылар, сондай-ақ өтпелі экономика жағдайында әсіресе өзекті болып табылатын, күтпеген қорытындылар қысқаша келтіріледі.