Біз туралы

Высшая школа образования сотрудничает с такими международными партнерами как Кембриджский университет и Университет Пенсильвании

Кембридж Университеті мен Пенсильвания Университетімен әріптес болу Жоғары білім беру мектебі үшін үлкен мәртебе. Ағылшын тілді әлемде Кембридж Университетi әлемдегі екінші ежелгі университет (Оксфордтан кейін). Ол 1209 жылы құрылды, және 1231 жылы король Генрихтің III корольдік хартиясын алды. Кембридж, әлемдегі ең үздік үш университеттің қатарына кіреді. Кембридж Университетінің түлектері 65 Нобель сыйлығын алып, әлемнің кез келген университетінен асып түсті. Университетiнің педагогикалық факультеті білім беру зерттеулері мен тәжірибесі саласында әлемдік көшбасшы болып саналады. Зерттеудің кең шеңберіндегі факультетке қатысы барлары: білім беру, теңдік және даму; педагогика, білім берудегі тіл мен мәдениет, жаратылыстану, технология және математикалық білім; оқуға арналған жетекшілік және психолия мен педагогика. Білім беру факультеті Білім беру достастығы орталығы, Балалар әдебиеті орталығы, Білім беру және халықаралық даму орталығы және білім берудегі неврология орталығы болып табылады. 1751 жылы Бенджамин Франклин Пенсильвания Университетінің негізін қалады. Пенсильвания Университеті Ivy лигасының мүшесі. Университеттің академиялық құрамында Ғылым және өнер академиясының 77 мүшесі, Ұлттық ғылыми академияның 38 мүшесі, 175 Guggenheim мүшесі және Американдық философиялық қоғамның 28 мүшесі бар. Соңғы жиырма жылда факультетте Макартур қорының 7 стипендиаты, Ұлттық ғылыми медальдың 6 лауреаты, Нобель сыйлығының 5 лауреаты және Pulitzer сыйлығының 5 жеңімпазы болды.

Пенсильвания университетінің Жоғары білім беру мектебі әлемдегі алдыңғы қатарлы білім беру мектептерінің бірі болып табылады. Оның негізгі мақсаты білім беру және білім беру саясаты саласында зерттеулер жүргізу. Оның сауаттылық, педагогикалық білім беру және білім беру саласындағы тілдік саясат бойынша зерттеулерінің жоғары деңгейімен аты әйгілі. Соңғы он бес жылда Пенсильвания Университетінің жоғары білім беру мектебі білім беру саласындағы саясатты, білім беру сапасын бағалауды, жоғары білімді, және адам психологиясы мен дамуын сандық зерттеу саласында халықаралық репутацияға ие болды.

Кембридж Университеті, Білім беру факультеті (www.educ.cam.ac.uk)

Пенсильвания Университеті, Жоғары білім беру мектебі (www.gse.upenn.edu)