Назарбаев Университетінде академиялық және студенттік мәселелері талқылануда →

Назарбаев Университеті «Академиялық көшбасшылық институтының» 100 ректор, проректор, декан және департамент директорларына арналған Академиялық Көшбасшылық Институты бағдарламасын енгізу бойынша жұмысын жалғастыруда.

15-17 маусымда Астанада университет басшыларына арналған осы бағдарлама аясында Назарбаев Университеті өз кампусында «Академиялық және студенттік мәселелерді түрлендіру» модуліне қатысушыларды қабылдауда.

Бұл модульдің негізгі мақсаты білім және тәжірибе алмасу, озық тәжірибемен алмасу және халықаралық және жергілікті сарапшылар мен білім беру саласындағы көшбасшылардың қатысуымен жоғары білім берудегі өзекті мәселелерді талқылау арқылы идеялар генерациялау алаңын қамтамасыз ету. Қатысушылар әртүрлі топтарда академиялық және студенттік мәселелерде кездесетін қиындықтарды талқылап, стратегиялар мен ықтимал шешімдер туралы топтарда және жеке талқылауға, жеке рефлексия жасауға мүмкіндік алады.

Бағдарлама студенттердің жақсырақ білім алуы үшін оқу ортасын түрлендіру, студенттердің зерттеу мәдениеті мен әлеуетін дамыту, студенттердің әл-ауқатын, академиялық қызметте этика мен адалдықты қолдау, сапаны қамтамасыз ету және арттыру сияқты академиялық және студенттік мәселелерге қатысты, оқу бағдарламаларына қатысты негізгі тақырыптарды, сондай-ақ басқа да тақырыптарды қамтиды.
KZ